Güller NeSöylüyor.?

14 Şubat Sevgililer Günü sevgililerin en özel günlerinden biridir. Sevdiğinize göndereceğiniz bir buket çiçek, sevdiğinizin gülümsemesine sebep olurken ona olan duygularınızı anlamasına Sevgililer Gününde çiçeklerden de en çok tercih edileni kırmızı güldür. Sevginin ve aşkın tanımı en çok kırmızı güle yakıştığı için genelde herkes sevgilisine bu özel günde kırmızı gül gönderir.
 
Güllerin her renginde farklı bir anlam yüklüdür. Sevdiğinize karşı gerçek duygunuz ne ise, sevdiğinize o renkte gül göndermek daha anlamlı olacaktır. Kırmızı aşkın rengi ve "Seni seviyorum" demenin en güzel hali olduğu için insanlar Sevgililer Gününde kırmızı gül tercih etmektedirler. Sevgiliye gül göndermek klasik bir durum olsa da sevgiliniz gönderdiğiniz güllere bayılacaktır, buna eminiz.
 

Kırmızı Gül

"Seni seviyorum" demek hiç bu kadar anlamlı olmamıştı. Aşkın en özel rengi kırmızıdır. Kırmızı gül aşkı, güzelliği, cesareti, saygıyı, romantizmi sembolize eder.
 

Beyaz Gül

"Sen benim için teksin" şeklinde düşünen kişilerin tercihi beyaz güldür. Gerçek aşkı, saflığı, tevazuyu, masumiyeti, saygıyı, gençliği veçekiciliği sembolize eden beyaz güller Sevgililer Gününde sevdiğiniz için tercih edebileceğiniz çiçeklerdir.
 

Pembe Gül

"Teşekkür ederim" cümlesini tamamlayan pembe güller sevgilinizi, dostunuzu veya arkadaşınızı onurlandırmak için tercih edilebilecek mükemmel bir hediyedir. Pembe gül; takdir, zarafet, mutluluk, hayranlık, minnet ve kibarlığı ifade etmektedir.

Sarı Gül

"Seni önemsiyorum" sözleri seçtiğiniz yol arkadaşınızın veya hayat arkadaşınızın yüzündeki tebessüme sebep olacak sözcüklerdir. Sarı gül; sevinç, dostluk, yeni başlangıçlar, anma gibi kelimeleri sembolize eder. Yol arkadaşınıza veya sevgilinize "Hayatıma Hoşgeldin" demek istiyorsanız, sarı gül doğru bir tercih olacaktır.
 

Kırmızı Ve Sarı Gül

Aşkını söyleyemeyenlerin tercihi kırmızı ve sarı güllerden oluşan bir bukettir. "Sana aşık oluyorum" cümlesini ifade eder.
 

Turuncu/Mercan Rengi Gül

Hayatınızda "Hayatımda sadece senin olmanı istiyorum" diyebileceğiniz biri varsa hiç düşünmeden ona turuncu gül gönderin. Tutkunun sembolize edilmiş hali olan turuncu gül aynı zamanda arzu, coşku ve hayranlık kelimelerini içerisinde barındırır.

Jadore Flowers ekibimiz Özel Gününüzde de sizleri yalnız bırakmamaktadır. Sevdiğinize aşkınızı anlatmanın en güzel yolu olan çiçekleri farklı düzenleme ve konseptler ile çiçek siparişi bölümünde sizlere sunmaktadır.

ÖNERİLEN ÜRÜNLER