Gizlilik Sözleşmesi

Jadore Çiçek Gizlilik Sözleşmesi :(Jadore Çiçek İnternet Hizmetleri) 'in gizlilik politikasını kapsamaktadır. Web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

•  Jadore Çiçek üyelik sırasında ve sonrasında sizden kişisel bilgilerinizi talep edebilir. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülmesi jadore çiçek ekibini birinci önceliğidir. Vermiş olduğunuz bilgiler üyelik sözleşmesi 'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

•  Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermenizi talep etmektedir. Satın alma formlarımız, mali bilgileriniz (kredi kartı numaraları) verilmeside gerekmektedir. Yukarı da bahsedilen kişisel bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, amacıyla kullanılmaktadır.

•  Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

•  Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256 bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

ÖNERİLEN ÜRÜNLER