0543 540 43 21

Hakkımızda

2002 yılında kurulan şirketimiz, Ankara’nın Her Yerine  çiçek göndermenizde daha hızlı ve kolay Çiçek siparişi vermenizi sağlayarak kurumsal hizmet kalitesi sunarak çiçek sektöründe öncü olmuştur..  Müşterilerimizin desteğiyle çok iyi işler yaptığımızı sizlerle paylaşmak ister,
bizlere çiçekçilik sektörüne verdiğiniz destek ve güven için sizlere çok teşekür ederiz.

Çiçek siparişlerinizi sevdiklerinize ulaştırıyor ve bu duygusal çok onurlu mesleğe hizmet etmekten kendimizle gurur duyuyoruz.Çünkü biz duyguların rehberi olmaktan çok mutluyuz.  Jaodore Flowers Ankara’nın GENELİNE günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor. Jadore Flowers  uzakta olsalar bile, sevdiklerinize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığınızı hissettirmek Jadore Flowers ile artık o kadar kolay.

Kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve zamanla yarışan nitelikte bir hizmeti almanın adresidir. 

Jadore Flowers, duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren, özenle hazırlanan çiçeklerinizi itinayla adreslerine teslim etmektedir.

Jadore Flowers kaliteli çiçek,kaliteli hizmet ve siparişlerinizin zamanında alıcısına teslim etme ve koşulsuz müşteri memnuniyeti  hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.


www.jadorecicek.com
Telefon: 0850 840 0 434
Whatsapp: 0543 540 43 21 
Mail: jadorecicek@gmail.com
Adres: 
Basınevleri Mahallesi Selçuklu Caddesi No:21/A KEÇİÖREN / ANKARA